Ми переосмислюємо тестування безпеки та її перевірку

ResilientX Security, заснована у 2022 році командою досвідчених професіоналів з солідним досвідом світового рівня та знаннями в галузі заходів кібербезпеки, які забезпечать безпеку та надійність ваших даних. Маючи багаторічний досвід вирішення найскладніших завдань кібербезпеки, ми забезпечуємо повний захист та спокій нашим клієнтам.

Ми ваш надійний партнер з кібербезпеки у галузі тестування та перевірки безпеки.

Що ми цінуємо найбільше

Місія та бачення

Наша місія в ResilientX полягає в тому, щоб надавати нашим клієнтам передові та інноваційні продукти, розроблені для мінімізації ризиків кібератак, допомагаючи організаціям підвищити рівень безпеки за допомогою наших персоналізованих послуг.

Наша мета — надавати міцні та надійні рішення, які дозволяють нашим клієнтам зосередитися на своїй основній діяльності та досягати кращих результатів.

Наша візія в компанії Resilient - стати найбільш інноваційним та ефективним постачальником рішень у сфері безпеки в світі.

Ми будемо продовжувати розробляти передові технології, які призначені для захисту наших клієнтів, починаючи від малих та середніх підприємств і закінчуючи великими корпораціями.

+20M

Сканування IP-адрес щодня

+150K

Вразливостей, знайдених за тиждень

2000

Згенерованих звітів за тиждень

0
Наші колеги зі 125 різних країн
+ 0
Бізнес-партнерів у світі
0
Нових реєстрацій щомісяця
+ 0
Охоплених країн

Фіналіст DigithON

Фіналісти DigithON в 2023

+ 0
Оцінених ризиків
0 %
Річного доходу на зменшення викидів CO2

Зв'яжіться з нами